مهاجمی که تعویضی بودن را دوست دارد

به گزارش وبلاگ تاوافی، مهاجم استقلال می گوید درخواست از سرمربی برای ورود به زمین به عنوان بازیکن جانشین مساله خاص و مبهمی نیست.

مهاجمی که تعویضی بودن را دوست دارد

به گزارش وبلاگ تاوافی، ارسلان مطهری بعد از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل سپاهان اظهار کرد: بازی خوبی بود. سپاهان تیم قابل احترامی است. سه امتیاز شیرین و حساس را کسب کردیم. به این پیروزی احتیاج داشتیم. امیدوارم این فرایند را حفظ کنیم.

او در واکنش به انتشار خبری مبنی بر اینکه یک مهاجم لیگ رجحان از سرمربی خود خواسته به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین گردد چرا که عملکرد بهتری دارد و اینکه آیا او این بازیکن است گفت: هر بازی شرایط خودش را دارد. اینکه یک بازیکن با مربی خود صحبت کند و بگوید به عنوان بازیکن اصلی یا جانشین وارد زمین گردد، مساله خاصی نیست. برخی مواقع بازیکن به مربی می گوید فیکس نباشم بهتر است. به نظرم این یک چیز عادی است و احتیاجی نیست که به آن بپردازیم.

مهاجم استقلال درباره آینده تیمش در این فصل گفت: پیش بینی کردن درباره فوتبال درست نیست. نمی دانم چه بگویم. امیدوار کردن یک چیز و حقیقت را گفتن چیز دیگری است. ما تیمی داریم که الان خوب بازی می نماید. باید تمام تمرکزمان را حفظ کنیم که این فرایند را ادامه دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مهاجمی که تعویضی بودن را دوست دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجمی که تعویضی بودن را دوست دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید