هر لیستی به نام اصلاح طلبان در انتخابات منتشر گردد جعلی است

به گزارش وبلاگ تاوافی، خبرنگاران/البرز رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان البرز با بیان اینکه هیچ یک از نامزدهای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان تایید نشدند گفت: اصلاح طلبان استان بر این اساس لیستی برای شرکت در این انتخابات ارائه نمی دهند.

هر لیستی به نام اصلاح طلبان در انتخابات منتشر گردد جعلی است

محمد علی پورکریمی چهارشنبه 23 بهمن در یک نشست خبری در مورد انتخابات پیش رو و شرایط اصلاح طلبان استان البرز گفت: برای شرکت در انتخابات اسفند ماه، پنج نفر از دبیران احزاب اصلاح طلب در استان ثبت نام نموده بودند اما هیچ یک تایید نشده و تمام گزینه های اصلاح طلبان در البرز رد شدند.

به گزارش وبلاگ تاوافی، پورکریمی اضافه کرد: هدف از شرکت اصلاح طلبان در مجلس شورای اسلامی، برگزاری یک انتخابات پرشور و حداکثری بود، افراد شاخص اصلاح طلبان با توجه به رد صلاحیت های گسترده پیشین نسبت به شرکت در این انتخابات رغبتی نشان ندادند، اما جوانان پای کار آمدند ولی هیچکدام از آنها تایید نشدند.

وی با بیان اینکه این رد صلاحیت ها نه فقط در البرز بلکه در 25 استان دیگر نیز وجود دارد، اظهار داشت: به همین دلیل امکان دادن لیست برای اصلاح طلبان در استان وجود ندارد، بنابراین اصلاح طلبان البرز در انتخابات دوم اسفند نه لیستی خواهند داشت و نه از کسی حمایت می نمایند.

پورکریمی با بیان اینکه از همین جا انتساب گروه و یا افراد در این انتخابات به اصلاح طلبان تکذیب می گردد اظهار داشت: هر فرد و یا گروهی که در این انتخابات ادعای اصلاح طلبی کند، این ادعا جعلی است؛ در سایر شهرستان های استان نیز لیستی از سوی اصلاح طلبان ارائه نشده و نخواهد شد.

وی در خاتمه گفت: انتخابات را تحریم نمی کنیم اما اینکه مردم چه کسی را انتخاب نمایند به تشخیص خودشان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "هر لیستی به نام اصلاح طلبان در انتخابات منتشر گردد جعلی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر لیستی به نام اصلاح طلبان در انتخابات منتشر گردد جعلی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید