آخرین تمرین تیم ملی در کیش برگزار گردید، قدوس همچنان غایب است

به گزارش وبلاگ تاوافی، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران در جزیره کیش و پیش از سفر به بحرین برای حضور در مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 و جام ملت های 2023 آسیا عصر امروز یکشنبه در جزیره کیش برگزار گردید. مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در این تمرین حضور یافت و ضمن حمایت از تیم ملی از پرداخت یاری های اقتصادی به فدراسیون اطلاع داد.

آخرین تمرین تیم ملی در کیش برگزار گردید، قدوس همچنان غایب است

اسکوچیچ همچنان بمب انرژی تیم ملی

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران همچون روزهای گذشته زودتر از بازیکنان در چمن محل تمرین این تیم حضور یافت. اسکوچیچ به شوخی با دستیاران خود پرداخت و چهره بانشاط خود را مقابل دوربین عکاسان به رخ کشید. اسکوچیچ با عکاسان حاضر در تمرین تیم ملی هم گپ زد و به شوخی گفت: حتما می خواهید ترکیب تیم ملی را بدانید. این را همه می خواهند اما به شما اختصاصی می گویم.

ورود بازیکن جدید به تمرین تیم ملی ایران

سیامک نعمتی مدافع و هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که ظهر امروز به اردوی تیم ملی فوتبال ایران اضافه شده بود بلافاصله در تمرین این تیم شرکت کرد.

بازیکن قرمزپوشان دربین سبزپوشان تیم ملی

لباس تمرین امروز تیم ملی ایران به رنگ سبز بود که در بین آنها علیرضا جهانبخش با لباس قرمز حاضر بود. هافبک ملی پوش برایتون انگلیس سپس در رختکن استادیوم لباس خود را عوض کرد و همرنگ سایر بازیکنان شد.

بازگشت اخباری به تمرین تیم ملی

محمدرضا اخباری دروازه بان ملی پوش تراکتور تبریز پس از بازی روز گذشته تیم باشگاهی خود به جمع ملی پوشان بازگشت تا تمرینات خود را از سر بگیرد.

شوخی جهانبخش با دوربین ها

علیرضا جهانبخش هنگام مصاحبه اخباری با رسانه های تصویری و نوشتاری، او را با هل دادن رو به جلو اذیت کرد و با دوربین ها هم به شوخی پرداخت.

طعنه وزیر ورزش به مدیر رسانه ای تیم ملی

در حاشیه این تمرین، سلطانی فر با وبلاگ تاوافی به مصاحبه پرداخت. محمودرضا رضایی مدیر رسانه ای تیم ملی قصد کوتاه کردن تمام مصاحبه های امروز تمرین تیم ملی را داشت که وزیر ورزش هنگام مصاحبه اش از او خواست اجازه دهد صحبت هایش را تمام کند و وارد مصاحبهی خودش با وبلاگ تاوافی نگردد.

قدوس همچنان غایب

سامان قدوس هافبک ملی پوش برنتفورد انگلیس در تمرین امروز نیز غایب بود. او قرار است صبح فردا به جزیره کیش رفته و از آنجا همراه با هم تیمی های خود راهی بحرین گردد.

بی اعتنایی اسکوچیچ به ورود وزیر ورزش

مسعود سلطانی فر 10 دقیقه پس از آغاز تمرین تیم ملی ایران وارد استادیوم المپیک کیش شد. او که میهمان ویژه تمرین بود با استقبال شهاب الدین عزیزی خادم به تمرین تیم ملی آمد اما باز هم اسکوچیچ اجازه قطع تمرین را نداد و خواست تا بازیکنان امور فنی را پیگیری نمایند.

تیم ملی ساعت 14 فردا راهی بحرین می گردد

این آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران در جزیره کیش بود. به گفته مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی، این تیم فردا حدود ساعت 14 به صورت مستقیم کیش را به مقصد بحرین ترک می نماید.

به گزارش وبلاگ تاوافی، تیم ملی فوتبال ایران که در گروه C مرحله مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا حضور دارد، از چهار ملاقات گذشته صاحب 6 امتیاز است و در رده سوم قرار گرفته است. در این گروه عراق 11 و بحرین 9 امتیاز کسب نموده است.

برنامه ادامه ملاقاتهای گروه سوم مقدماتی جام جهانی که به صورت متمرکز به میزبانی بحرین برگزار می گردد، به توضیح زیر است:

* پنجشنبه 13 خرداد - ایران - هنگ کنگ - ساعت 19 - بحرین - کامبوج - ساعت 21

* دوشنبه 17 خرداد: - عراق - کامبوج - ساعت 19 - ایران - بحرین - ساعت 21

* آدینه 21 خرداد - کامبوج - ایران - ساعت 19 - هنگ کنگ - عراق - ساعت 21

* سه شنبه 25 خرداد - ایران - عراق - ساعت 19 - بحرین - هنگ کنگ - ساعت 21

منبع: خبرگزاری مهر

به "آخرین تمرین تیم ملی در کیش برگزار گردید، قدوس همچنان غایب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین تمرین تیم ملی در کیش برگزار گردید، قدوس همچنان غایب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید