سیدعباسی: اتفاقاتی پشت پرده درباره ما می افتد، چطور قبل از بازی مهم با پرسپولیس محروم شدیم؟

به گزارش وبلاگ تاوافی، مربی شهرخودرو خراسان گفت: چطور می گردد بازیکنی با برگه فسخ قرارداد با ما قراداد می بندد و ما محروم می شویم؟ آن هم چند روز قبل از یک بازی مهم ما در لیگ برتر.

سیدعباسی: اتفاقاتی پشت پرده درباره ما می افتد، چطور قبل از بازی مهم با پرسپولیس محروم شدیم؟

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ تاوافی، به نقل از سایت رسمی باشگاه شهرخودرو خراسان، داود سیدعباسی، مربی تیم فوتبال شهر خودرو بعدازظهر چهارشنبه در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش برابر پرسپولیس اعلام کرد: قبل از هر چیز از دست دادن هوطنان مان را به دلیل بیماری کرونا تسلیت می گویم. امیدوارم که هر چه زودتر این معضل جهانی حل گردد و آرامش به کشور برگردد.

او درباره بازی فردا هم شرح داد: ما بعد از انجام چند بازی که خیلی سنگین بودند برابر مسجد سلیمان خیلی خوب بودیم و توانستیم خودمان را از نظر ذهنی برای بازی با پرسپولیس آماده کنیم. از هر لحاظ برای این مسابقه آماده هستیم. تمرینات خوبی انجام دادیم و آماده ایم که بازی خوبی را برابر تیم قابل احترام پرسپولیس انجام دهیم و امیدواریم که فردا بازی خیلی خوبی برگزار گردد. تنها ناراحتی ما این است که نمی توانیم طرفداران مان را در استادیوم داشته باشیم.

سیدعباسی درباره محرومیت این تیم از جابجایی هم شرح داد: این در حیطه وظایف من نیست و باشگاه پر قدرت این موضوع را دنبال می نماید. سعید صادقی و محمدرضا خلعتبری را هم به دلیل مصدومیت و جعفری و سرلک را هم به دلیل محرومیت کمیته مشخص شرایط در اختیار نداریم. ما بازیکنان خوب و با انگیزه داریم.

او ادامه داد: سال جاری یک سری مسائل برای تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا از طرف تیم های عربی به وجود آمد. ما و استقلال بازی پلی آف را هم در خارج از خانه برگزار کردیم و در یک شرایط خیلی سخت تواسنتیم به مرحله گروهی صعود کنیم.

وی اضافه نمود:ما در گروه سختی قرار گرفتیم. بازیکنان ما با تمام وجود برابر الهلال بازی کردند. تیمی که قهرمان آسیا است. در بازی با پاختاکور تیم ما واقعا چهره یک تیم بازنده را نداشت. ما دو گل آفساید خوردیم. ما بازی برابری انجام دادیم. وقتی ما در مسابقات خارجی با بی مهری رو به روی می شویم توقع داریم در کشورمان یک یاری کوچک به ما بگردد. فکر نمی کنم در این پرونده قرار باشد به ما یاریی گردد اما سوال من این است که چطور می گردد بازیکنی با برگه فسخ قرارداد با ما قراداد می بندد و ما محروم می شویم؟ آن هم چند روز قبل از یک بازی مهم ما در لیگ. این شائبه به وجود می آید که حتما اتفاقاتی در پشت افتاده که این تصمیمات گرفته می گردد. خیلی دوست داریم بدانیم چرا باشگاه ما با چنین جریمه ای روبرو شده است.

سیدعباسی اضافه نمود: این محرومیت خودزنی نیست؟ وقتی همه فوتبال آسیا علیه فوتبال ایران شده اند ما نباید از فوتبال ایران دفاع کنیم؟ باشگاه شهر خودرو وقتی این بازیکنان را جذب کرد یک سری بازیکنانش را از دست داد. الان ما از وجود دو بازیکن تاثیرگذارمان محروم هستیم. جواب ما را چه کسی باید بدهد؟ ما هم متضرر می شویم. تیم ما با توجه به شواهد قرارداد بسته است. اگر خود سازمان لیگ اجازه نمی داد این قرارداد بسته گردد باشگاه ما تکلیف خودش را می دانست.

وی درباره غیبت سرمربی تیمش در نشست خبری هم شرح داد: به دلیل شرایط جوی تهران ما تمرین امروزمان را از دست می دادیم و به خاطر همین بازیکنان ما امروز در مشهد آخرین تمرین شان را پشت سر گذاشتند و آقای سرآسیایی از من خواستند که از طرفش از شما عذرخواهی کنم.

مربی شهرخودرو درباره بیماری کرونا و تاثیرش روی لیگ هم، گفت: ما تمکین کردیم و برابر نفت مسجد سلیمان بازی کردیم اما روز قبل از بازی به ما گفتند بازی باید بدون تماشاگر باشد. ما هم بدون مسئله ای بازی را برگزار کردیم. سوال این جاست که چرا نباید مسابقات تعطیل گردد؟ وقتی مسابقات بین المللی در اروپا تعطیل می گردد ما چرا نباید تعطیل کنیم. وقتی هر مسابقه برگزار می گردد حداقل 150 نفر عوامل برگزاری دارد که همه در معرض این بیماری هستند. ممکن است ما هم این بیماری را بگیریم.

سیدعباسی گفت: جا دارد از یحیی گل محمدی تشکر کنم. او یک سال و نیم فوق العاده ای در شهر خودرو داشت. او مربی قابل و به نامی در ایران است. باشگاه ما برای او همواره احترام قائل بوده و این را به گوش اهالی فوتبال رسانده است. از او در شهر خودرو به نیکی یاد می گردد و قدردان زحماتش هستند. این موضوع در فوتبال جهان به کرات رخ داده است. باعث افتخار ماست که برابر آقای گل محمدی حاضر می شویم. انتظار یک بازی خوب از تیم گل محمدی داریم و هیچ حساسیتی در این بازی نیست و چند دوست همدیگر را فردا می بینند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سیدعباسی: اتفاقاتی پشت پرده درباره ما می افتد، چطور قبل از بازی مهم با پرسپولیس محروم شدیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدعباسی: اتفاقاتی پشت پرده درباره ما می افتد، چطور قبل از بازی مهم با پرسپولیس محروم شدیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید