درآمد تمام بازی های انحصاری پلی استیشن از فروش دیجیتالی لو رفت؛ اسپایدرمن در صدر

به گزارش وبلاگ تاوافی، به تازگی میزان درآمد و دانلود های تمام بازی های انحصاری پلی استیشن فاش شده است. این داده ها حاوی اطلاعات درآمد همه بازی هایی است که به صورت دیجیتالی از طریق فروشگاه پلی استیشن فروخته شده اند، بنابراین میزان نسخه های فیزیکی فروخته شده را منعکس نمی کند.

درآمد تمام بازی های انحصاری پلی استیشن از فروش دیجیتالی لو رفت؛ اسپایدرمن در صدر

این اطلاعات گسترده از طریق کاربری به نام Red Kong XIX انجام شده که آمار و ارقام را تا 11 ژوئن 2023 فاش کرده است، بنابراین نمی تواند منعکس کننده تعداد دانلود ها و درآمد واقعی باشد به خصوص برای بازی هایی که اخیرا منتشر شده اند. با این حال، در مورد چگونگی عملکرد آثار انحصاری پلی استیشن به صورت دیجیتالی در طول سال های اخیر، نگاهی کلی به علاقه مندان می دهد. کاربر ذکر شده اعلام کرده که این اطلاعات فاش شده از نشت بزرگ داده های اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) ناشی می شود.

طبق اطلاعات فاش شده، بازی اسپایدرمن از سال 2018 به عنوان پرفروش ترین بازی در بین آثاری انحصاری پلی استیشن نسبت به بقیه برتری دارد و همچنین بیشترین دانلود را در لیست دارد. این بازی 315 میلیون دلار فروش داشته و 8.3 میلیون بار از فروشگاه پلی استیشن دانلود شده است. پس از آن گاد آو وار 2018 دومین بازی با بیشترین دانلود است.

جالب است بدانید که بازی چالش برانگیز بلادبورن که در سال 2015 عرضه، در بین تمام آثار انحصاری در رتبه دهم قرار گرفته است و این نشان می دهد که این بازی به مرور توانسته طرفداران زیادی یدا کند و امید است که شاهد نسخه ای تازه برای آن باشیم. در این میان مورد دیگری که پرداختن به آن جالب است، این بوده که بازی لست آو آس 1 با اینکه سومین بازی از نظر تعداد دانلود است، از نظر اندازه درآمد در جایگاه دهم قرار گرفته است و این نشان می دهد که رابطه چندان زیادی بین آمار دانلود یک بازی و اندازه درآمد آن وجود ندارد.

در این افشای گسترده از درآمد دیجیتالی آثار انحصاری سونی 585 بازی وجود دارد که درآمد کلی آن ها بیش از 4 میلیارد و نیم میلیارد دلار برآورده شده است. تعداد دانلودها نیز تقریبا 172 میلیون نسخه بوده است. در ادامه می توانید لیست کامل بازی ها را مشاهده کنید.

منبع: ResetEra

منبع: دیجیکالا مگ

به "درآمد تمام بازی های انحصاری پلی استیشن از فروش دیجیتالی لو رفت؛ اسپایدرمن در صدر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درآمد تمام بازی های انحصاری پلی استیشن از فروش دیجیتالی لو رفت؛ اسپایدرمن در صدر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید