فروش الدن رینگ در طی دو سال از 23 میلیون نسخه گذشت

به گزارش وبلاگ تاوافی، طبق جدیدترین آمار منتشر شده به نظر می رسد که بازی الدن رینگ از استودیوی فرام سافتور (FromSoftware) با گذشت 2 سال از عرضه به بیش از 23 میلیون نسخه فروش دست یافته است.

فروش الدن رینگ در طی دو سال از 23 میلیون نسخه گذشت

کمپانی باندای نامکو (Bandai Namco) به عنوان ناشر بازی پس از رونمایی از بسته الحاقی به شدت مورد انتظار Shadow of the Erdtree، این نقطه عطف نو در فروش بازی را گفت. گفتنی است که در زمانی مشابه در سال گذشته فروش بازی از 20 میلیون نسخه گذشته بود. الدن رینگ به طور کلی از زمان عرضه با فروش بالا و جوایز زیادی همراه شده است. در گزارش مالی سه ماهه سوم،باندای نامکو این بازی را یکی از پرفروش ترین آثار در سال مالی قبل نامید. قبل از عرضه بسته الحاقی آ در 21 ژوئن 2024 (1 تیر 1403)، این بسته و بازی اصلی در حال حاضر جزء پرفروش ترین های پلفترم استیم هستند.

گفتنی است که بسته الحاقی ذکر شده، بازیکنان را به سرزمین سایه می برد؛ جایی که با دشمنان مختلفی روبرو خواهند شد و با شخصیت مهمی به نام مسمر (Messmer the Impaler) سروکله خواهند زد. در حال حاضر اطلاعات زیادی از این بسته در دسترس نیست و تنها چیزی که از آن داریم یک تریلر سه دقیقه ای مجذوب کننده است که برخی از شخصیت های آن را به نمایش می گذارد.

در این میان هیدتاکا میازاکی، کارگردان بازی، در مصاحبه ای بیان کرده که در حالی که هیچ برنامه ای برای بسته های الحاقی بیشتر وجود ندارد اما ممکن است در آینده ایده های بیشتری به وجود آید و امکان محتوای بیشتر وجود دارد. در رابطه با دیگر اخبار مرتبط با این بازی، جالب است بدانید که در اوایل ماه فوریه، گزارش شده بود که نسخه موبایل الدن دینگ دست ساخت است که ادعا شده به صورت رایگان از کمپانی تنسنت عرضه خواهد شد.

در هر صورت چه این بازی آینده بزرگتری داشته باشد یا نه، تاثیر آن به حدی است که پروژه های آینده فرام سافتور را تا حد زیادی تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. الدن رینگ هم اکنون برای کنسول های نسل هشتم و نهمی پلی استیشن، ایک باکس و رایانه های شخصی در دسترس است.

منبع: Game Developer

منبع: دیجیکالا مگ

به "فروش الدن رینگ در طی دو سال از 23 میلیون نسخه گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش الدن رینگ در طی دو سال از 23 میلیون نسخه گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید