فال ابجد امروز ، 3 مهر ماه

به گزارش وبلاگ تاوافی، خبرنگاران : فال ابجد امروز را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می توانید در خبرنگاران مطالعه کنید.

فال ابجد امروز ، 3 مهر ماه

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. فال ابجد خود را در ادامه ملاحظه کنید.

فال ابجد متولدین فروردین

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر : از بحث کردن با شخصی در خصوص مسئله کاری دوری کنید زیرا باعث ایجاد استرس و نگرانی تان می گردد. این همان چیزی است که نباید در حال حاضر داشته باشید.درهای قلبتان را به روی عشق باز کنید. در خصوص یک مسئله اقتصادی شخصی گره از کارتان باز خواهد نمود. حواستان باشد مسائل کاری و احساسی را با هم مخلوط نکنید.

فال ابجد متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما : ج آ آ

تعبیر : احترام تان دست خودتان باشد. به جایی که برای حضورتان احترام قائل نیستند قدم نگذارید. شکی به دل تان افتاده که روزگارتان را پر از اضطراب نموده است. احتیاط مقدار دارد، فکر کردن به رخ داده راه نفس تان را گرفته، سوال تان را صریح بپرسید تا از این وضع خارج شوید، حتی اگر مجبور شوید بهایش را سخت بپردازید.

فال ابجد متولدین خرداد

ابجد فال شما : د آ آ

تعبیر : در خصوص کاری که به انجامش علاقه دارید با کمی پیگیری و خلاقیت به آنچه که فکرش را هم نمی کنید خواهید رسید. هرکسی را به خانه راه ندهید. چند وقتی است کسی که دوستش دارید زودرنج و بداخلاق شده و نسبت به هر حرف شما واکنش بدی بروز می دهد. شما به کمکش بشتابید و به جای جنگیدن و دلخوری آرامش کنید.

فال ابجد متولدین تیر

ابجد فال شما : آ آ د

تعبیر : در محیط کارتان اتفاق شگفت انگیزی می افتد. حتی اگر رابطه خوبی با همکاران یا رئیس تان داشته باشید این رابطه باز هم بهتر خواهد شد. منتظر گرفتن نتیجه امتحان یا آزمایشی هستید که به زودی به دست تان خواهد رسید.این روزها دائما عصبانی هستید؛ بهتر است خودتان را با مسئولیت های خانواده سرگرم کنید.

فال ابجد متولدین مرداد

ابجد فال شما : د آ د

تعبیر : این روزها احساس می کنید که اعصاب تان زیر فشار زیادی قرار گرفته است، این موضوع باعث درگیری زیاد با کسانی که دوست دارید خواهد شد. مراقب باشید با رفتارتان بی فایده همکاران یا اطرافیان را از خود نرنجانید. نسبت به مسئله ای که پیش از این برایتان بسیار با اهمیت بود، حالا بی تفاوت شده اید. علت آن اتفاقات اخیر است.

فال ابجد متولدین شهریور

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر : اجازه ندهید این فرایند ادامه پیدا کند. احساس دلسردی و بی حسی شما را به جای درستی نمی برد. با این احساس بجنگید. دائم از خودتان نپرسید که چرا من؟ این پرسش کمکی به شما نمی نماید. از خودتان سوالی را بپرسید که شما را از این دور باطل خارج کند. برای انجام کاری که پشت گوش انداخته اید وقت بگذارید و آن را به اتمام برسانید.

فال ابجد متولدین مهر

ابجد فال شما : ب آ د

تعبیر : ممکن است برای انجام کاری احتیاج به کسب مجوزی داشته باشید. این هفته هیچ بحثی را ادامه ندهید، ختم به خیر نخواهد شد. شما احساس خستگی شدیدی می کنید و متاسفانه این احساس چند روزی است که به سراغ تان آمده. ممکن است شما کاملا حق داشته باشید که از دیگران بیشتر می دانید اما بهتر است مراقب ثابت کردن این مطلب به دیگران هم باشید.

فال ابجد متولدین آبان

ابجد فال شما : آ آ د

تعبیر : بهتر است با شخصی که قضاوتش برایتان مهم است کاملا آرام به تبادل نظر بپردازید و سعی کنید حرف های شما توهین آمیز نباشد. شخصی است که شما را عصبانی و رنجیده می نماید، بهتر است به حرف هایش اهمیتی ندهید و او را ندیده بگیرید. او دقیقا قصدش عصبانی کردن شماست. پنجره ها را باز کنید و زندگی را زندگی کنید.

فال ابجد متولدین آذر

ابجد فال شما : ج ج د

تعبیر : برای انجام کاری دست و دل تان می لرزد، تا دل تان قرص نیست دست به این کار نزنید. بهتر است صبر کنید تا وقت آن برسد. آرامش را به چشم های کسی که به راه دوخته شده برگردانید. اگر کسی جلوی راه تان سنگ می اندازد و یا شما را با حرف هایش نا امید می نماید، شما اهمیتی ندهید . تنها به فرایند رو به رشد خود فکر کنید.

فال ابجد متولدین دی

ابجد فال شما : ب آ ب

تعبیر : به کارهای گوناگون مشغول هستید اما برای انجام همه آنها فرصت کافی ندارید. بهتر است تا دیر نشده اولویت بندی کنید. اگرچه دوست دارید زندگی تان را آنچنان که می خواهید کنترل کنید اما بهتر است با تواضع بیشتر از دیگران هم هدایت بخواهید و از تجربیات آنها هم بهره ببرید. بدین ترتیب زودتر به مقصودتان می رسید.

فال ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما : د ج ج

تعبیر : برای خریدن یک بلیط بهتر است دست دست نکنید. این راه را باید بروید، هرچه زودتر بهتر. گوش و چشم تان را روی چیزی که خواهید دید ببندید و بگذرید. در منزلت شما نیست که حتی به روی خودتان بیاورید. مجبور به انجام یک خرید خواهید شد که بسیار خوب است. درد دل تان را به کسی بگویید که از همه به شما نزدیک تر است.

فال ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما : د د د

تعبیر : نظرتان در خصوص انجام کاری عوض خواهد شد. بهتر است بلافاصله دیگران را در جریان تصمیم تان قرار دهید. بر سر مسئله ای اقتصادی ممکن است با کسی دعوا کنید. هرچه می شنوید را جدی نگیرید. بهتر است به رابطه ای که اخیرا نادیده گرفته اید کمی بیشتر توجه کنید. همسرتان دوست دارد در خصوص آینده بیشتر صحبت کند.

منبع: رکنا

به "فال ابجد امروز ، 3 مهر ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز ، 3 مهر ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید