گواردیولا: فودن مطلقاً احتیاج به ثابت کردن خودش به من نداشت، هیچ تیمی در ماه دسامبر قهرمان نمی گردد

به گزارش وبلاگ تاوافی، سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی درباره یک شائبه درباره هافبک انگلیسی تیمش شفاف سازی و تأکید کرد که حاشیه امنیت قابل توجه شاگردانش در صدر جدول قهرمانی آنها را تضمین نمی کند.

گواردیولا: فودن مطلقاً احتیاج به ثابت کردن خودش به من نداشت، هیچ تیمی در ماه دسامبر قهرمان نمی گردد

به گزارش وبلاگ تاوافی، تیم فوتبال منچسترسیتی شب گذشته (چهارشنبه) در هفته بیستم لیگ برتر انگلیس پیروز شد میزبان خود تیم برنتفورد را با تک گل دقیقه 16 فیل فودن شکست دهد.

فودن و گریلیش که او نیز مقابل برنتفورد به میدان رفت، دو بازیکنی بودند که گفته می شد پپ گواردیولا آنها را به خاطر بی انضباطی اخیرشان برای خوشگذرانی شبانه در کنار یکدیگر، از ترکیب تیم در شب پیروزی 4 بر صفر مقابل نیوکاسل کنار گذاشته است. سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی اما این موضوع را رد کرد.

گواردیولا در پاسخ به این سؤال که آیا این بازی برای فودن حکم یک فرصت را داشته تا خودش را به سرمربی تیم اثبات کند، گفت: مطلقاً نه. او نیازی نداشت چیزی را به من ثابت کند. تنها چیزی که او می بایست ثابت می کرد این بود که هنوز همانقدر از فوتبال بازی کردن لذت می برد که یک پسر بچه هنگام فوتبال بازی کردن لذت می برد. این مهمترین مسئله بود.

سرمربی آبی پوشان شهر منچستر اضافه کرد: فودن از زمانی که به ما ملحق شده و آغاز به تمرین و بازی کرد، همواره کارش را عالی انجام داده است. او بازیکنی با قابلیت بازی در چند پست فرق دارد و همواره هم کارش را عالی انجام داده است. او واقعاً بازیکنی خارق العاده است و ما هم هیچ تردیدی درباره توانایی هایش نداریم.

منچسترسیتی به لطف این پیروزی متوقف شدن دو رقیب اصلی اش لیورپول و چلسی، حالا در صدر جدول حاشیه امنیتی 8 امتیازی دارد.

گواردیولا اما معتقد است که این فاصله در این مقطع از فصل معنای خاصی ندارد. او گفت: هنوز 54 امتیاز دیگر برای کسب کردن مانده است. انتظار نمی رفت که در این مقطع از فصل ما 8، 9 امتیاز از بقیه تیم ها جلو باشیم اما لیورپول یک بازی کمتر انجام داده است. با این حال هنوز 54 امتیاز دیگر به جای مانده است و در ماه دسامبر هم هیچ تیمی قهرمان نمی گردد. ما هم بازی هایی را خواهیم باخت. من تصور می کنم که در هفته های آینده باید با آرسنال، چلسی، ساوتهمپتون هم روبه رو شویم. با آرسنال باید در لندن بازی کنیم. آرسنالی که الان شاید یکی از تیم های خوب لیگ باشد، در واقع برترین آرسنالی که در 4، 5 سال گذشته دیده ایم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گواردیولا: فودن مطلقاً احتیاج به ثابت کردن خودش به من نداشت، هیچ تیمی در ماه دسامبر قهرمان نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گواردیولا: فودن مطلقاً احتیاج به ثابت کردن خودش به من نداشت، هیچ تیمی در ماه دسامبر قهرمان نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید