لژیونر ملی پوش استقلالی می گردد؟

به گزارش وبلاگ تاوافی، امانوئل دنیس، میشائیل کرمنسیک، سیمون دلی، لوئیس اوپندا، کاوه رضایی و تیبالت بازیکنانی هستند که در فهرست فروش بروژ در تابستان جاری قرار دارند.

لژیونر ملی پوش استقلالی می گردد؟

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ تاوافی، اعلام این فهرست از سوی رسانه های بلژیکی موجب شده تا رسانه های ایرانی از بازگشت احتاقتصادی کاوه رضایی به تیم استقلال خبر دهند! این مهاجم که مورد علاقه اسکوچیچ است و به اردوی تیم ملی دعوت شده است در دو فصل اخیر به صورت قرضی برای شارلوا بازی کرد اما از آنجایی که قرارداد او با تیم بروژ تا تابستان 2022 خواهد بود باشگاه بروژ گفت رضایتنامه قطعی کاوه رضایی برای باشگاه خواستار او به صورت قطعی صادر خواهد شد.

آیا این بدین معنی است که کاوه رضایی به تیم استقلال باز خواهد گشت. اصلا و ابدا. به دو علت؛ یکی اینکه کاوه رضایی اصلا تمایلی برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد و از سویی باشگاه استقلال قادر به برآورده کردن خواسته های اقتصادی باشگاه بروژ نخواهد بود. باشگاه بروژ برای خرید کاوه رضایی 5 میلیون یورو هزینه کرد که بخشی از این هزینه با صدور رضایتنامه قرضی این بازیکن برای تیم شارلوا تامین شده است اما حالا که قرارداد این مهاجم ایرانی رو به سرانجام است باشگاه بروژ در کوشش است مابقی هزینه ای که برای خرید کاوه رضایی صرف نموده با فروش این بازیکن تامین کند.

البته ممکن است در نهایت بروژ با مبلغ کمتری نسبت به پولی که برای خرید او هزینه نموده است کاوه رضایی را بفروشد اما به طور حتم عدد فروش کاوه رضایی عددی نخواهد بود که باشگاه استقلال قادر به تامین آن باشد. به نظر می رسد باشگاه شارلوا در کوشش است کاوه رضایی را به صورت قطعی از تیم بروژ خریداری کند.

کاوه رضایی که از تیم ذوب آهن به استقلال آمد بعد از یک فصل بازی در تیم آبی راهی تیم شارلوا شد و جالب اینه جابجایی او هیچ آورده اقتصادی برای باشگاه استقلال نداشت و در ادامه به لطف درخشش در تیم شارلوا به تیم بروژ رفت اما در این تیم فروغ دوران حضور در شارلوا را نداشت که به علت مصدومیت بود و در ادامه دوباره به اسم بازیکن قرضی به این تیم بازگشت. تکلیف این بازیکن ایرانی در تعطلات زمستانی تعیین خواهد شد

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "لژیونر ملی پوش استقلالی می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لژیونر ملی پوش استقلالی می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید