ساروی:کوشش می کنم اینبار در دنیا مدال خوش رنگی بگیرم

به گزارش وبلاگ تاوافی، تهران (پانا) - ملی پوش کشتی فرنگی ایران از آمادگی بالای خود برای حضور در مسابقات قهرمانی دنیا اطلاع داد.

ساروی:کوشش می کنم اینبار در دنیا مدال خوش رنگی بگیرم

محمد هادی ساروی فرنگی کار وزن 97 کیلوگرم کشورمان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی، خصوص برگزاری اردوهای تیم ملی برای حضور رقابت های جهانی نروژ، گفت: اردوها بسیار خوب است و رفته رفته شرایط بهتر هم خواهد شد. این دومین مرحله اردو است و امیدوارم با شرایط مطلوبی راهی مسابقات جهانی نروژ شویم.

وی ادامه داد: البته فاصله مسابقات المپیک تا مسابقات جهاتی زیاد نبود و ما باید شرایط آمادگی خود را حفظ کنیم تا بدنمان روی فرم باشد تا برای شرکت در مسابقات شرایط خوبی داشته باشیم.

وی در مورد وضعیتش برای حضور در مسابقات جهانی نروژ گفت: رقیب اصلی من موسی اولویف کشتی گیر روس است که در المپیک هم قهرمان شد. مسابقات نروژ دومین حضورم در رقابت های جهانی است. در اولبن میدان که سال 2019 برگزار گردید، نتوانستم مدال بگیرم و همه تلاشتم را می کنم که این بار مدال خوش رنگی بگیرم.

ساروی در مورد حضور مربیان سازنده در تمرینات تیم ملی گفت: به نظر من اینگونه مربیان هر چقدر دیده شده و به آنها بها داده گردد، انگیزه بیشتری پیدا می نمایند چراکه در شهرستانها مدال آوران را پرورش می دهند و به تیم های ملی می فرستند، پس باید به آنها یاری گردد تا بیشتر در عرصه های ملی حضور داشته باشند.ا

دارنده مدال برنز المپیک توکیو در مورد حضورش در لیگ برتر که قرار است بعد از رقابت های جهانی برگزار گردد گفت: من با تیم فولادین ذوب آمل قرارداد بسته ام. این شرکت لطف داشته و در شهرستان آمل کشتی گیران را حمایت می نماید و به کشتی گیران ملی پوش حقوق هم پرداخت می نماید. البته به نظرم تصمیم درستی گرفته اند چون آمل کشتی خیز است و این خوب است که از کشتی گیران بومی حمایت می گردد. به نظرم شرکت در لیگ برتر هم باعث آمادگی بیشتر می گردد و هم بخشی از عایدی اقتصادی کشتی گیران خواهد بود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "ساروی:کوشش می کنم اینبار در دنیا مدال خوش رنگی بگیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساروی:کوشش می کنم اینبار در دنیا مدال خوش رنگی بگیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید