یزدانی: در قهرمانی دنیا مهم نیست با چه کسی کشتی می گیرم

به گزارش وبلاگ تاوافی، تهران (پانا) - مرحله آخر اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های جهانی نروژ در محل کمپ تیم های ملی در حال برگزاری است.

یزدانی: در قهرمانی دنیا مهم نیست با چه کسی کشتی می گیرم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، امیرمحمد یزدانی نماینده وزن 65 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد در رقابت های جهانی نروژ در خصوص شرایط اردو گفت: نزدیک به 20 روز است که در اردو هستیم و شرایط بسیار خوبی هم از لحاظ تمرینی و هم از لحاظ روحی داریم. تمرینات بسیار منظم در حال برگزاری است و شرایط خوابگاه بسیار خوب شده ضمن اینکه وجود پیست تارتان هم باعث شده که دیگر لازم نباشد تا پیست آزادی برویم و همینجا برترین امکانات را در اختیار داریم.

وی درخصوص تغیییرات در کادر فنی و حضور پژمان درستکار به اسم سرمربی گفت: هم کادر فنی قبلی و هم کادر فنی تازه بسیار خوب بودند. البته ما وظیفه داریم که طبق دستورات کادر فنی کار کنیم تا برترین نتیجه را کسب کنیم. ولی کادر فنی تازه سعی نموده که از مربیان جوان تری استفاده کند و این برای ما هم بهتر است و حس نزدیک تری به هم داریم .

یزدانی در خصوص شیوه تمرینات گفت: تابع کادر فنی هستیم و کل تمرینات را با نظر سرمربی پیگیری می کنیم. اگر هم تمرینات جداگانه ای داشته باشیم با ایشان هماهنگ می شویم تا مسئله ای نداشته باشیم.

آزادکار 65 کیلو کشورمان گفت: در مسابقات جهانی فقط به مدال طلا فکر میکنم و امیدارم که بتوانم این مدال را کسب کنم و تمام سعی و کوشش خود را برای تحقق این مهم می کنم. در مسابقات جهانی 2019 حضور داشتم البته آن زمان 18 سالم بیشتر نبود و کم تجربه بودم، اما لان در چند انتخابی و کسب سهمیه المپیک شرکت نموده ام و تجربه لازم را دارم.

وی اضافه کرد: اصلا برایم مهم نیست حریف اصلی ام چه کسی است و بیشتر روی کشتی خودم تمرکز دارم.

یزدانی در خصوص حضور مربیان سازنده در اردوها گفت: در این دوره از مربیان جوانی مثل آقایان آقاجانی، امینی، احسان پور و اسلامی استفاده شده است که از لحاظ بار فنی و اخلاقی بسیار خوب هستند و به ما یاری می نمایند. من قبلا با آقای احسان پور در اردو بوده ام و ایشان به من خیلی یاری می نمایند.

یزدانی در خصوص حضورش در لیگ برتر کشتی که بعد از رقابت های جهانی برگزار خواهد شد گفت: هنوز پیشنهاد خاصی نداشته ام و کل تمرکزم روی مسابقات جهانی است چون هدف اصلی ام این مسابقات است. البته امیدوارم بعد از مسابقات جهانی بتوانم با یک تیم خوب قرارداد ببندم تا از لحاظ اقتصادی هم پشتیبانی شوم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "یزدانی: در قهرمانی دنیا مهم نیست با چه کسی کشتی می گیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یزدانی: در قهرمانی دنیا مهم نیست با چه کسی کشتی می گیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید